Site Bilgiler
Site Adresi:
Kategori
Ekleyen:
Eklenme Tarihi
2016/10/26
Görüntülenme
378 views

ahşap dekorasyon

Çalışkan Ahşap Mobilya Dekorasyon Hizmetleri olarak1991 yılında dahil olduğumuz Ahşap ve Mobilya sektöründe, ilk günden bu yana yenilikçi hizmet anlayışımız ile bilgi ve becerilerimizi sürekli arttırarak Ahşap ve Mobilya sektöründe değerli iş ortağı ve müşterilerimize kapsamlı çözüm ve kolaylıklar sağlamayı amaç edinmişliğin verdiği sorumlulukla 2011 yılından itibaren kurumsal kimliğimizi yenileyerek Çalışkan Ahşap Möble Dekorasyon İnş. Reklam Turizm Tic.Ltd. Şti. olarak yolumuza devam ediyoruz.
Kurmuş olduğumuz altyapı sayesinde kişi ve kurumlara sunduğumuz özel hizmetin yanı sıra, özel projeli ahşap mobilya imalatı, mağaza dekorasyon tasarım hizmeti, mağaza giydirme ve mimari proje esaslı butik üretim ve uygulamaları gerçekleştiriyoruz.
Ahşap mobilya ve marangozluk, İç mimarlık tasarım dekorasyon uygulamaları, Ahşap Dekorasyon ile Ev, Ofis Dekorasyon ve Donanımı, Mağaza Dekorasyon ve Donanımı, Banyo, Mutfak , Yemek Odası ve Yatak Odası Dekorasyon ve Mobilyaları, TV Ünite Modelleri ve Sehpaları, Duvar Üniteleri, Gömme Dolap, Gömme dolap sistemleri, Özel Mobilya Üretimi, mağaza ve Vitrin stantları, Ürün teşhir stantları, mağaza raf sistemleri, kurumsal mağaza tasarımları, iş merkezleri ve yönetim katları, idari ofisler ve ev mobilyaları ile kişiye özel oda ve ofis kapıları benzeri iç mekân mobilyalarının üretiminden montajına kadar kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz.

Üretimin her aşamasında uygun malzeme ve işçilik kriterleri göz önünde bulundurularak ürünleri projelendiriyoruz.