Site Bilgiler
Site Adresi:
Kategori
Ekleyen:
Eklenme Tarihi
2017/09/09
Görüntülenme
93 views

Atlas yatçılık

Gulet kiralama turlarımız arasında Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Yunan Adaları, Kekova, Datça, Gökova gibi popüler tatil yerlerine tur rotalarımız bulunur. Kiralık guletlerimiz arasında sınıfına göre farklılıklar varken farklı fiyatlarda kiralık guletlerimiz bulunur.

Mavi yolculuğa çıkmak için yapmanız gereken ilk adım mavi tura, çıkmak istediğiniz guleti beğenmeniz. Gulet beğenmeniz sırasında bizler de sizlere memnuniyetle yardımcı olabilir. Siz guletin dış görüntüsüne, iç görüntüsüne, kabinlerine, özelliklerine bakın beğenmeniz durumunda gulet hakkında detaylı bilgileri sizlere memnuniyetle verebiliriz.

Gulet kiralamada önemli husus, beğendiğiniz guletin sizlere ne kadar uygun bir gulet olduğunu doğru tespit yapmaktır. Bundan dolayı sizlerin mavi tur talebinize uygun nitelikte ki doğru guleti seçip karar vermenizde yardımcı olmayı isteriz.

Uygun guleti beğenmenizin ardından mavi yolculuk tur rotası hakkında düşüncelerinizi bizlere yansıtmanız gerekir.. Set mavi yolculuk tur paketimi istemektesiniz yoksa size özel mavi tur mu düşünmektesiniz.. Size özel mavi turlar da düzenleyebiliriz. Gulet sizlerin taleplerinize göre hareket rotasını belirleyebilir. Önemli olan burada sizlerin taleplerinize tatil planlarınıza en uygun şekilde bir çözüm üretebilmektir. Bundan dolayı doğru gulet seçimi yapmak oldukça önemlidir.. 1 Haftalık yada 2 haftalık mavi yolculuğunuz boyunca kiralamış olduğunuz guletten zevk almanız, içindeyken kendinizi rahat hissetmeniz, size özel verilen servislerden son derece hoşnut kalmanız, doğa ile içe içe olmayı bu derece istemişken doğru yerde ve doğru gulette olarak bu anlarınızı sevdiklerinizle paylaşmanız işte bu mutluluklar bizleri de mutlu yapar..

Gulet kiralama sitemiz içerisinde mavi yolculuk teknelerini Atlas Yatçılık imzasıyla bulabilir, mavi yolculuk taleplerinize karşılık şirketimizden yetkililere mesaj çekebilir yada telefon açabilirsiniz.

Atlas Yatçılık olarak sizlere her zaman en iyi hizmeti ve kaliteyi sunuyoruz..