Site Bilgiler
Site Adresi:
Kategori
Ekleyen:
Eklenme Tarihi
2016/12/23
Görüntülenme
353 views

Doktor Tech

Doktor-Tech, 2013 yılında tasarlanmış 05.11.2016 tarihinde geçirilmiş bir projedir. Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji ve ürün haberlerini, herkesin anlayacağı bir dil ile kullanıcılarına sunar. Teknolojik ürünler ve oyunlar hakkında samimi ve yalın bir sunum anlayışı ile video incelemeleri yapar, sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Doktor Tech, tarafsız bir teknoloji haber portalı olup, içeriklerini kendi yazar kadrosuyla üretmektedir. Ziyaretçilerinin ilgi duyduğu teknoloji alanında makaleler ve videolar ile güncel içerikleri onlara ücretsiz olarak sunmaktadır.

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
WordPress kullanılmakta olup, kullanılan tüm eklentiler ve tema lisanslıdır.

www.doktor.tech sitesindeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Doktor Tech harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Doktor.tech sitesi üzerinden yapılan reklamlar, kullanıcı dostu olarak ayarlanır. Sitemizdeki reklamlar, site deneyiminizi kötü yönde etkilememeyi amaçlarken, reklam veren içinse en iyi lokasyonu düşünmektedir.

-Hiçbir reklam, sitemize ait bir içerikmiş lanse edilmez ve konumlandırılmaz. Kullanıcılarımızı yanıltma amaçlı inceleme beyanları veya fikirler olarak eklenmez.

Doktor Tech ekibi ile iletişime geçmek için info@Doktor.Tech e-posta adresini kullanabilirsiniz.

 

Etiketler: