Site Bilgiler
Site Adresi:
Kategori
Ekleyen:
Eklenme Tarihi
2017/10/01
Görüntülenme
96 views

hal programı

OnurHal Nedir?
OnurHal toptancı hal esnafına bilgi teknolojileri üreten, satış, satın alma, raporlama ve ön muhasebe işlemlerini kolaylaştıran otomasyon programıdır. Ayrıca resmi kurumların elektronik sistemleriyle eş zamanlı olarak çalışır ve bildirim işlemlerini anında gerçekleştirir.
Hal esnafının istekleri doğrultusunda geliştirilen OnurHal, mevcut üreticilerin takibini, müşteri bilgilerini, satış işlemlerini, raporlamayı, kasa takibini, otomatik rehin, otomatik dara ve otomatik künye işlemlerini kolaylıkla halleder.
Nasıl Bir Çalışma Sistemine Sahiptir?
Mevcut üreticiler yada yeni üretici girişleri kolayca OnurHal’e eklenip, üretici faturası kesilebilir, komisyoncu adına otomatik sevk ve alım gerçekleştirir.
Programa kolayca müşteriler eklenebilir. OnurHal müşterinin kimlik ve vergi numarasını Gelir İdaresi Başkanlığı üzerinden doğruluğunu kontrol eder, ayrıca satış esnasında müşterileri otomatik kaydeder.
Hal Kayıt Sistemi üzerinden yapılan alış bildirimleri otomatik veya manuel olarak OnurHal programına indirilir ve yeni stok girişi kolayca gerçekleşir. Satış yaparken Hal Kayıt Sistemi üzerinden otomatik satış künyesi oluşturulur bu sayede bildirimler saniyeler içinde gerçekleşir.
OnurHal üzerinden hareketli satış özeti, girilen mallar ve satılan malların raporlaması ister tarihe göre ister marka-cinsi şeklinde dökümü kolayca alınabilir.
Ayrıca OnurHal, Çek Takibi, Otomatik Ambar Oluşturma ve Bakanlığın uygun gördüğü Barkod ve Karekod sistemini modülü sayesinde iş yükünüzü hafifletir. Barkod ve Karekod sisteminde döküm alınabilir.