Site Bilgiler
Site Adresi:
Kategori
Ekleyen:
Eklenme Tarihi
2017/09/26
Görüntülenme
114 views

islami sohbet

Selamun Aleyküm kıymetli din kardeşlerim. Türkiye’nin yıllardır kendi alanında hizmet veren islami sohbet odaları kurulduğu ilk günden bu yana kesintisiz olarak yayın hayatına devam etmektedir. Günün her saati hiç çekinmeden, bay ve bayan tüm yaş gruplarından bireylerin dini sohbet etmek ve islami bilgiler öğrenmek için giriş yaptığı seviyeli platformumuzda sizleri de görmekten ötürü mutluluk duyarız.

#islamoyun odasında soru cevap bot destekli sistem tarafından sorulan sorulara en hızlı ve doğru cevap veren kullanıcılar puanla ödüllendirilmektedir. Her ay oyun birincisine çeşitli ödüller vermekteyiz. #diniradyo odasında ise canlı radyo yayını yapan dj ler tarafından ilahiler ve dini ezgilere yer verilmektedir.

Web sayfamıza bilgisayar ve laptop dışında, android uyumlu dokunmatik ekran akıllı cep telefonları ve tablet tarzı mobil cihazlarla giriş yapabilirsiniz. Ayrıca İOS ve Google Play marketlerde mobil uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Binlerce kullanıcı yurdumuzun resmi islamisohbet sitesinde sizleri bekliyor.

Daha detaylı bilgi alabilmek yada islami sohbete başlamak için hemen web sitemizi ziyaret ediniz.