Site Bilgiler
Site Adresi:
Kategori
Ekleyen:
Eklenme Tarihi
2017/01/13
Görüntülenme
485 views

Medyum Efendi Hoca

Medyum Efendi Hoca

Medyumlar, hemen her yerde kendilerine çalışma potansiyeli bulabilen, insanları metafizik yönden etki altına alan ve büyü gibi uygulamalarla onların sorunlarına çözümler bulan kimselerdir. Garantili medyum bulmak, medyumluk mesleğine olan yoğun talepten sonra neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Buca medyum hizmeti veren büyük bir hoca, sizleri bu dertten kurtarmaktadır.

Medyum efendi, kimseyi sorunlarıyla baş başa bırakmaz. Tüm problemleri inceler ve yapılması gereken muska işlemi ya da büyü uygulamasını belirler. Daha sonra kendisinden yardım isteyen kişiyle beraber ortaklaşa okuma ve uygulama çalışmalarına başlarlar. Medyum efendi yaptığı her işte kesinlikle güven duygusu gereklidir. Güvensiz olan kişi, kuşkularından dolayı istediği sonucu alamaz.

Diğer bilgisiz veya dolandırıcı kişilerin aksine medyum efendi, maddiyata hiç önem vermeyen biridir. Kendisi, danışanları için elinden gelen desteği, yoğun ölçüde manevi duygularıyla yapar. İlmiyle kişilere fayda sağlamaktan kıvanç duyar. Ayrıca sadece duygusal veya sosyal problemler değil, hocamızı beden hastalıklarında da etkili olarak görmekteyiz. Her türlü derdi olan bireyler hocamıza danışmalıdırlar. Kendisi, medyumluk hizmetleri, yaptığı bakımlar ve daha farklı teknik bilgi gerektiren konularda sitedeki iletişim bilgilerinden faydalanarak hocamızla görüşebilirsiniz.