Site Bilgiler
Site Adresi:
Kategori
Ekleyen:
Eklenme Tarihi
2016/10/24
Görüntülenme
526 views

Medyum Rasim Hoca

Medyum Rasim Hoca İle Söyleşi Yapıyoruz. Herşeyden önce şunu bilelim medyum sözcüğü latince kökenlidir. Latincedeki anlamına bakıldığında “medium” yani “aracı” anlamına geldiğini görmeteyiz. İslami felsefede bu “vesile” ile anlamdaştır.

Eterik dünyayı enerji, aura dünyası olarak tanımlayabiliriz. Buradan yola çıkıldığında medyumluk yeteneğine sahip kişiler bedenimizin var olduğu fiziksel dünya ile enerjilerimizin hakim olduğu eterik dünya ile bağlantı kurabilme yeteneğini kullanabilmektedir. Bu yeteneğe sahip kişiler yaşayan ya da ölü ruhlarla kolaylıkla iletişim kurabilirler. Medyumların gelecekten haber aldığı zannedilmesi ya da falcı olarak anılması yanlıştır. Gelecekten bilgi almak onlar için “ abes irtibat”tır. Medyum olan kişiler kendi çıkarları ya da kötü amaçlarla eterik dünya ile irtibat kurmazlar. Medyumluğun bir çok çeşidi bulunmaktadır. Çoğu kişinin bildiği gibi aslında medyumluk yeteneği 6. Hissi kontrol edebilme ve çakraları açabilmenin profesyonel hale gelmesidir. Yani medyumlar insanın doğasında olan ve kontrol edilebilmesi için çaba harcanması gereken sezgileri rahatça kontrol edebilirler.

Peki medyumlar ruhanilerle nasıl irtibat kurarlar?

Medyumlar yaşayan ya da ölü ruhlar ile eterik dünyada irtibat kurabilirler. İrtibat kurma işlemini transa geçme işlemi yaparlar. Medyumlar trans halinde iken çok yoğun konsantre olurlar ve tüm enerji ile odaklanırlar. Bu odaklanma ve konstrasyon sayesinde karşıda olan yaşayan ya da ölü ruh ile irtibat kurup onu anlamaya çalışır. Çok kısa süre içinde olsa trans halindeki bir medyumun ruhu bedeninden ayrılıp eterik dünyada irtibat kurabilmek için uğraşır.

Medyumluğun çeşitleri nelerdir?

Dünya üzerinde pek çok farklı medyum bulunmaktadır. Ana hatlarıyla bakıldığı zaman medyumluk, idrak ve irade ve tezahür yönünden 2 farklı kategoriyle ayrılır. Bu iki ana kategori de kendi aralarında ayrı ayrı sınıflandırılmaktadır.

İdrak ve irade yönünden medyumlar 3’e ayrılır. Sezgisel medyumluk, medyumun bilinçli bir şekilde irtibatta olmasıdır. Mekanik medyumluk, medyumun bilinçli olmamasıdır. İradesi ve idrak farkındalığı bulunmaz. Otomatik medyumluk ise medyumun yaptığını farkında olması fakat bunu bilerek yapamamasıdır. Yani iradesi bulunmayan medyumun idrak farkındalığı bulunmaktadır.

Medyumluk zor bir meslektir. Bir seansta medyuma gelecek hakkında bir takım sorular sormak yanlıştır. Medyum gelecek irtibatı kurduğunda başına iyi şeyler gelmeyeceğinin farkındadır. Medyumlar ; papaz büyüsü , aşk büyüsü , bağlama büyüsü , evlilik büyüsü, yumurta büyüsü vefk ve tılsım üzerine uzmandır. Resmi medyum sitesi : http://www.medyum.xyz dir.