Site Bilgiler
Site Adresi:
Kategori
Ekleyen:
Eklenme Tarihi
2017/01/16
Görüntülenme
299 views

Notumundunyasi

Notumundunyasi, 25.12.2016 tarihinde WordPress altyapısı ile oluşturulmuş olan ve ağırlıklı olarak Ders Notları,teknoloji ve Bilim yayını yapan bir teknoloji sitesidir. Kuruluşumuzdan bu yana “En İyi Hizmet” şeklinde nitelendirebileceğimiz ilkemizden ödün vermemek adına elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Önceliklerimizin üst kısmında “Başarı” kavramı yer almaktadır. Tüm çalışmalarımızı, başarı kavramını göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Ve tamamen “ziyaretçi dostu” bir site oluşturabilmek adına, reklam şekillerimizi en ince ayrıntısına kadar düşünerek ayarlamaya özen göstermekteyiz. Hedefimiz, insanların keyif alarak teknolojik gelişmelerden haberdar olmasını sağlamaktır. Kuruluşumuzdan bu yana, bu düşüncemizi hâlâ yeniymiş gibi benimsemeye devam etmekteyiz. Ve farklı olmak adına da çalışmalarımızı elimizden geldiğince arttırmaya özen gösteriyoruz. En azından, amacımızın “en çok para kazanan ders notu sitesi olmaktan ziyade, en çok takdir edilen ders notu sitesi olabilmek” olduğuna adımız gibi emin olduğumuzun altını çizmek isteriz. Ve bu konudaki kararlılığımız doğrultusunda her geçen gün, kendi çizgimizde ve ziyaretçilerimizin bize olan güveni doğrultusunda daha da hızlı adımlar ile ilerlemeye devam etmekteyiz.

Amacımız, Notumundunyası’nın insanların ağzına pelesenk olmasını sağlamaktan ziyade insanların beyninde yer edinmesini sağlamaktır. Bunu başarmak adına çeşitli çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Projemize inanan, takip eden ve birçok kişiye tavsiye eden tüm ziyaretçilerimize ilgilerinden ötürü Notumundünyası olarak çok teşekkür ederiz.