Site Bilgiler
Site Adresi:
Kategori
Ekleyen:
Eklenme Tarihi
2017/01/18
Görüntülenme
300 views

ReklamKap

Kendimizi kısaca tanıtacak olursak; Türkiye çapında hizmet veren firma tanıtım platformu yani firma rehberiyiz. Firmalar bütün bağlantı bilgilerini platformumuzda paylaşabilmektedir. Firmalar bizim aracılığımızla ulaşılabilir hale gelmektedirler.
İnetnet kullanıcılarına faydalı ve doğru bilgileri ulaştırmak amacıyla firma tanıtım platformumuz kurulmuştur. Platformumuzdaki her firmanının doğrluk bilgilerini kontrol ediyoruz ve kullanıcılarımızın yorumlarını dikkate alıyoruz. Gerek makalelerimizde gerek firma iletişim bilgilerinde en önemsediğimiz konu bilgilerin doğruluğudur. Biliyoruzki bilgiler doğru olduğunda kullanıcılarımız bize güvenecek ve kullanıcılarımız bizi yüceltecektir.
Bizi diğer firma rehberlerindenayıran özelliklerimiz şöyle: Diğer firma tanıtım sitelerinin çoğunda sektörler ön plana çıkarken biz direk firmayı ön plana çıkartmaktayız. Aramalarda direkt olarak firma ismi görünmekte, dolayısıyla firmaların marka değerini arttırmaktayız. Kullanıcılarımız hizmet almak için arama motorları vasıtasıyla firmalarımızı ziyaret edebilmektedirler. Artı olarak site içerisinde detaylı arama yapılabilmektedir. Sektör, şehir ve anahtar kelime aratılarak hizmete ulaşabilirsiniz. Hizmet almak için firma sorgulaması yapmak için veya var olan firmanızı rehberimize eklemek içni bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çağrı hatlarımız 7/24 hizmete açıktır. İşimizi severek yapmaktayız ve mutlu bir şekilde hizmet vermekteyiz.